Workshopy s Robertem VANO


21. - 23. ledna 2022 Uherské Hradiště 

Platinotypie  

Fotograf Robert Vano je u nás jediný odborný lektor a fotograf, který stabilně používá ve výrobě svých fotografií techniku platinotisku a zároveň vede workshopy věnované této technice.  Jsme rádi, že můžeme jeden z těchto workshopů uspořádat také v našem ateliéru v Uherském Hradišti. Společně pronikneme do tajů této jedinečné a unikátní technologie, která jako jediná garantuje stálost a kvalitu bez ohledu na dobu vytvoření fotografie.

Naučíme se ruční výrobu originálních fotografií, které díky své nákladnosti suroviny tj. platiny a paladia získávají vytvořené fotografie nesmírnou hodnotu a stávají se z nich galerijní díla. Tato technika se nazývá platinotypie a je to jedna z nejtrvanlivějších záznamových technik. Fotografie budeme zhotovovat na speciální bavlněný papír, Arches Platine France.  V pátek připravíme  negativy z vašich digitálních fotografií a v sobotu budeme kopírovat kontaktním způsobem tak, aby se zachovalo maximum detailů a polotónů. Nejen že se naučíte tuto techniku, ale současně si vytvoříte 2-3 vlastní fotografie rozměru 18x24 cm, které si odnesete společně s certifikátem. V ceně workshopu jsou kompletní materiály na výrobu Vašich fotografií z digitálních dat.

Workshop probíhá od pátku do neděle a ceně je ubytování na dvě noci ve dvou lůžkovém pokoji + snídaně, coffee break (dopolední) + oběd + coffee break (odpolední).

pátek - 18,00 - 22,00hod.

sobota - 09,00 - 17,00 hod.

neděle - 09,00 - 15,00 hod.

Cena 8.200,-Kč5. - 6. února 2022 BRATISLAVA - Portrét + Glamour 

FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP s Robertem VANO opět v super Ateliéru Světlík v Bratislavě! 

Jak probíhá víkend plný fotografie v Bratislavě?

Vše podstatné popsala báječná fotografka Zuzka Minarovičová ve svém blogu, která byla na workshopu v Bratislavě v srpnu 2021:

https://minarovicova.sk/robert-vano-a-moje-dva-dni-s-nim/

Pro milovníky FOTOGRAFIE pořádáme workshop, který bude nejen o portrétní, módní a glamour fotografii. Půjde především o dva báječné dny, kdy Vám světoznámý fotograf Robert Vano ukáže jak dokážete fotit v přirozeném světle, dozvíte se jak uspět ve světě fotografie, načerpáte obrovskou dávku inspirace a pobavíte se při vyprávění příběhů z bohaté fotografické kariéry Roberta Vano. Uvidíte fotografie focené od New Yorku, přes Milán až po Prahu a společně vytvoříme super fotky v jedinečném prostředí "Ateliéru Svetlík", kde bude pro Vás připraveno několik modelek a scén. Těšíme se na Vás! 

Místo konání: https://ateliersvetlik.sk/

Cena: 

sobota 5.2.2022 Portrét - 155,-Eur  

neděle 6.2.2022 Glamour - 155,-Eur  

sobota + neděle 280,-Eur5. - 6. března 2022 Moravská Třebová - Portrét + Glamour

připravujeme 


9. - 10. dubna 2022 ČESKÉ BUDĚJOVICE - Portrét + Glamour

připravujeme 


6 - 8. května 2022 Polsko - WISLA 

 setkání fotografů + workshop - Portrét - Glamour

připravujeme 


4. - 5. června 2022 KARLOVY VARY - Portrét + Glamour

připravujeme 


10. - 12. června 2022 SPYTIHNĚV - AREÁL SKLENÍKŮ na Baťově kanále 

 setkání fotografů + workshop - Svatební - Portrét - Glamour

připravujeme 


5. - 7. srpna 2022 VRCHLABÍ - ZAHRADA ŽIVLŮ 

 setkání fotografů + workshop - Portrét - Glamour

3 dny plné fotografování, přednášek, wellness a dobrého jídla v krásné přírodě

program: 

pátek -  od 13,00 hod. - registrace a seznámení se s lokalitou, focení ve staré cihelně, na loukách u koní a to vše za přítomnosti krásných modelek,  svačina a večeře.

VEČERNÍ FOCENÍ MODELEK - EXTERIÉRY + INTERIÉRY ZAHRADY ŽIVLŮ

sobota - od 09,00 - 13,00 hod. přednáška Roberta Vano na téma Glamour, dále pak oběd a odpolední focení v úžasném prostoru Zahrady živlů na 6 scénách opět za přítomnosti modelek, součástí je samozřejmě snídaně, oběd a večeře, proložená lehkým občerstvením v průběhu dne, po skončení možnost wellness v domě vody, regenerace ve včelím domě nebo povídání o vodě a jeho účincích na tělo a duši.

neděle - od 09,00 - 13,00 hod. přednáška Roberta Vano na téma Portrét, dále pak oběd a odpolední focení v úžasném prostoru Zahrady živlů na 6 scénách opět za přítomnosti modelek, součástí je samozřejmě snídaně a oběd, proložená lehkým občerstvením v průběhu dne, po 16,00 hod. předání certifikátů a ukončení akce.

Cena 9.500,-Kč 

(při rezervaci záloha 2.000,-Kč) 

Vše popsané je v ceně workshopu a ubytování ji zajištěno v prostoru Zahrady živlů. Nutné vzít karimatku a spacák, v případě že preferujete více pohodlí a soukromí, zabezpečíme Vám ubytování v nedalekém penzionu (cenu si platí již účastník sám).


27. - 28. srpen 2022 BRATISLAVA - Portrét + Glamour

připravujeme 


10. - 11. září 2022 BRNO - Portrét + Glamour

připravujeme 


15. - 16. října 2022 OSTRAVA - Portrét + Glamour

připravujeme 


12. - 13. listopad 2022 ZLÍN - Portrét + Glamour

připravujeme 


3. - 4. prosince 2022 PRAHA - Portrét + Glamour

připravujeme