Workshop - Robert Vano

 Bratislava

Pro milovníky FOTOGRAFIE pořádáme workshop, který bude nejen o portrétní, módní a glamour fotografii. Půjde především o dva báječné dny, kdy Vám světoznámý fotograf Robert Vano ukáže jak dokážete fotit v přirozeném světle, dozvíte se jak uspět ve světě módní fotografie, načerpáte obrovskou dávku inspirace a pobavíte se při vyprávění příběhů z bohaté fotografické kariéry Roberta Vano. Uvidíte fotografie focené od New Yorku, přes Milán až po Prahu a společně vytvoříme super fotky v Bratislavě nebo Uherském Hradišti! Těšíme se na Vás stejně jako Robert Vano! 

Workshop Vám také ukáže, že fotografování není jen o špičkové technice, ale především o pohledu každého z nás na fotografii a uměleckou tvorbu. Půjde také především o příjemné setkání, inspiraci a otevření nových pohledů na uměleckou a produktovou fotografii. Proto je toto setkání určené všem, kteří rádi fotografují ať už amatérsky, nebo profesionálně.  

Bratislava  

21.8.2021 - 22.8. 2021

sobota 21.8.2021 - na téma "PORTRÉT" cena  150,-Eur

neděle 22.8.2021 - na téma "GLAMOUR" cena 150,-Eur

Při objednávce dvou workshopů je cena 280,- Eur!

Cena zahrnuje:

- workshop s Robertem Vano v čase 9,00 - 17,00 hodin

- občerstvení v průběhu celého dne (káva, čaj, nealko, ovoce, sendvič nebo jiná svačina)

- oběd

- Místo konání: https://ateliersvetlik.sk/

Popis workshopu

Na úvod vám v dopoledních hodinách fotograf Robert Vano představí své výtvarné pojetí nejen portrétu v přirozeném světle, ale přiblíží svou mnohaletou uměleckou tvorbu především v módní fotografii.  Odpolední část kurzu bude věnována fotografování a praktickým cvičením pod odborným vedením mistra.  Uvidíte, jak fotografuje portrét Robert Vano a sami si pod jeho vedením vše prakticky vyzkoušíte v malých skupinkách max. po 3 osobách společně s modelkou. Převážná část fotografování bude probíhat v interiéru a v rámci techniky doporučujeme fotoaparát s objektivem ohniskové vzdálenosti do 100 mm. 

Rezervace workshopu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Fotografie z workshopu v Uherském Hradišti 5. - 6. 6. 2021


Uherské Hradiště

Kdo Vám bude stát modelem na workshopu 5.- 6. 6. 2021 v Uherském Hradišti?


PORTRÉT  5.6.2021 - Lenka Buršíková, Mohamed El Saban, Klára Charvátová, Zdenka Buriánková, Sarah Ptáčková 

GLAMOUR 6.6.2021 - Tereza Polášková, Lenka Buršíková, Mohamed El Saban, Iveta Hodečková, Zdenka Buriánková, Sarah Ptáčková