Co připravujeme v roce 2022?

Speciální kolekce paspartovaných originálních fotografií Roberta Vano

Pro milovníky FOTOGRAFIE pořádáme workshop, který bude nejen o portrétní, módní a glamour fotografii. Půjde především o dva báječné dny, kdy Vám světoznámý fotograf Robert Vano ukáže jak dokážete fotit v přirozeném světle, dozvíte se jak uspět ve světě módní fotografie, načerpáte obrovskou dávku inspirace a pobavíte se při vyprávění příběhů z bohaté fotografické kariéry Roberta Vano. Uvidíte fotografie focené od New Yorku, přes Milán až po Prahu a společně vytvoříme super fotky v Brně nebo ve Zlíně! Těšíme se na Vás stejně jako Robert Vano! 

Workshop Vám také ukáže, že fotografování není jen o špičkové technice, ale především o pohledu každého z nás na fotografii a uměleckou tvorbu. Půjde také především o příjemné setkání, inspiraci a otevření nových pohledů na uměleckou a produktovou fotografii. Proto je toto setkání určené všem, kteří rádi fotografují ať už amatérsky, nebo profesionálně.  

Proč jít na naše workshopy s Robertem Vano?

vybíráme vždy jedinečné prostory v daném místě pořádání akce

na každém workshopu připravujeme dostatečný počet scén a především klademe důraz na to, aby každý z fotografů měl dostatečný prostor k vlastní tvorbě a práci s fotografickým modelem

na workshopech je vždy několik modelek a to v počtu 1 modelka / max. 3-4 fotografové ve skupině

občerstvení včetně obědů máte u nás vždy zdarma po celý den (nealko, káva, čaj, koláčky, dortíky, ovoce, dopolední a odpolední svačina + a samozřejmě oběd výběrem ze 4 jídel)

domácí atmosféra s vytvořením nových přátel a kamarádů

to vše a mnohem více zážitků a inspirace!

Chcete poznat atmosféru našich workshopů? Přečtěte si blog jedné báječné fotografky Zuzky Minarovičové, která byla na workshopu v Bratislavě:

https://minarovicova.sk/robert-vano-a-moje-dva-dni-s-nim/


Zlín 6. - 7. 11. 2021

sobota 6. 11. 2021 - "PORTRÉT" - cena 3.750,- Kč aktuálně vyprodáno

neděle 7. 11. .2021 - "GLAMOUR" cena 3.750,- Kč  aktuálně vyprodáno

Moderně zrekonstruované prostory v baťovském stylu 23.budovy, to je místo našeho workshopu ve Zlíně. Díky spolupráci s TIC Zlín Vás můžeme přivítat v této úžasné budově a propojit  funkcionalistickou architekturu a nádherné modelky. Průhledné skleněné podlahy, dobové schodiště 40. let, prosklené zátiší, kryté terasy a několik dalších scén. To vše pod vedením mistra fotografie Roberta Vano! 

Popis workshopu

Na úvod vám v dopoledních hodinách fotograf Robert Vano představí své výtvarné pojetí nejen portrétu v přirozeném světle, ale přiblíží svou mnohaletou uměleckou tvorbu především v módní fotografii. Dále pak si budete povídat o technice svícení prostřednictvím odrazových technik, rámování obrazu a další odborné věcí okolo fotografie. Neváhejte se obrátit s dotazem nebo radou v průběhu celého workshopu (samozřejmě vždy na diskutované téma :)  Odpolední část kurzu bude věnována fotografování a praktickým cvičením pod odborným vedením mistra.  Uvidíte, jak fotografuje portrét Robert Vano a sami si pod jeho vedením vše prakticky vyzkoušíte v malých skupinkách max. po 3 - 4 osobách společně s modelkou. V průběhu  fotografování prochází Robert Vano jednotlivé skupinky, odpovídá na dotazy a případně poradí s nastavením aparátu nebo s technikou fotografování. Pokud si přivezete notebook (není podmínkou ale doporučujeme) můžete konzultovat i vytvořené snímky na workshopu. Převážná část fotografování bude probíhat v interiéru a v rámci techniky doporučujeme fotoaparát s objektivem ohniskové vzdálenosti do 100 mm a pokud máte k dispozici tak i odraznou desku (není podmínkou a na akci je vždy cca 5 odrazných desek různých velikostí).. 

Časový harmonogram

8,15 - 8,45 - registrace

9,00 - 12,30 - teorie 

12,30 - 13,00 - oběd

13,30 - 16,30 - fotografování ve skupinách 

16,30 - 17,00 - předání certifikátů, společné foto a rozloučení .... Brno   23. - 24. 10. 2021

sobota 23. 10. 2021 - "PORTRÉT"  - cena 3.750,-Kč aktuálně vyprodáno

neděle 24. 10. 2021 "GLAMOUR" - cena 3.750,- Kč aktuálně vyprodáno

Brno - exkluzivní prostory "STARÉ RADNICE"

Jsme potěšeni, že můžeme v rámci brněnského workshopu využít prostory Staré radnice a spojit několik zážitků najednou! Fotit budeme nejen v místní galerii, ale současně můžeme využít  jedinečné prostory Klenotnice, Freskového sálu a Křišťálového sálu.

Součástí našich workshopů je již oběd v ceně a bohaté občerstvení zdarma v průběhu celého workshopu (koláčky, ovoce, dopolední svačina, nealko, káva a čaj). Dále je pro účastníky zajištěna  v ceně workshopu individuální prohlídka radniční věže s panoramatickým výhledem na Brno.

Každý z účastníků získává certifikát s podpisem Roberta Vano!

Využijte jedinečné příležitosti vytvořit ojedinělé fotografie spolu s modelkami pod vedením mistra fotografie Roberta Vano!


Fotografie z workshopu