Co všechno fotografujeme ...

nejen v ateliéru, exteriéru, ale i u Vás doma ...

Rodinné foto

Spoustu zábavy při rodinném focení a originální aranžmá několika různých scén vytvořených v našem ateliéru, kde vznikají vzpomínky na celý život. Fotografování je hra a zábava, kde zůstane zachycena vteřina okamžiku...

Profilové foto - portrét

Chcete zviditelnit svoji osobnost, rádi se prezentujete na sociálních sítích, nebo jen chcete památku a dárek pro rodinu nebo přátele?  Zarámovaný obraz s portrétem, business foto na web nebo jen profilovka na face ....

Děti

Děti se nám mění před očima a snažíme se zachytit jejich bezstarostný život při hře a radosti. Po několika minutách odpadne tréma a napětí a děti si vymýšlejí vlastní přirozené aranžmá.

Sezónní aranžmá

Průběžně připravujeme nejen sezónní aranžmá, ale i tématické scény především pro Vaše děti. To neznamená, že pro nás dospělé nebude při focení zábava!

Vánoce, léto, cestování, romantika...

Svatby, oslavy, večírky

Přirozeně zachytíme všechny Vaše životní události. Reportážní focení svateb a životních jubileí můžeme spojit s fotografováním v ateliéru, kde vzniknou ty pravé OBRAZY, které si pověsíte na stěnu vašeho domova.

Těhotenské foto

Nejkrásnější chvíle budoucích maminek zaznamenáme v originálním aranžmá, které společně vytvoříme. Ať už samostatná fotografie, nebo foto s partnerem a dětmi bude jedna z krásných vzpomínek na toto období.

Produktové foto, módní foto

Výrobky nebo produkty, stejně tak jako Vaše služby nebo činnosti pro reklamu nebo propagaci vyfotografujeme ať už v našem ateliéru nebo přímo ve Vaší firmě.

Školy a tabla

Hledáte netradiční fotografie školního focení nebo maturitního tabla?Vymyslíme scénu nebo aranžmá, které bude originální a jejich focení bude zábava!

... a další fotografické služby

................ a fakt už nás nic nenapadá co pro Vás ještě můžeme nafotit. Pokud  máte nějaká jiné přání, napište nebo zavolejte a určitě něco vymyslíme!

Fotoprodukty a tiskové služby

Tisk fotografií, fotoknihy, fotodárky, obrazy, grafické návrhy vizitek, kalendářů a jiných propagačních materiálů.

Webové stránky

Vytvoříme Vám osobní nebo firemní webové stránky, včetně registrace domény a webhostingu. Nechcete již uniformní profil na soc. sítích? Vytvořte si originální rodinný web!

Napište nám Vaše přaní nebo si rezervujte termín pro fotografování.