Focení v ateliéru

Profilové foto 1 osoba

V průběhu cca 1 hodiny fotografování vytvoříme několik záběrů  2 neutrálních pozadí nebo vytvořených scénách. Výstupem je 8 upravených fotografií v tištěné podobě velikosti 13 x 18 cm a vytištěné fotografie v digitální podobě.  

Cena: 1.800,- Kč

Rodinné foto do 4 osob

V průběhu cca 1,5 hodiny fotografování vytvoříme  několik záběrů většinou na 2 až 3 neutrálních  pozadí nebo vytvořených scénách.  Výstupem je 12 upravených fotografií v tištěné podobě velikosti 13 x 18 cm a vytištěné fotografie v digitální podobě. Tento balíček je vhodný pro max. 4 osoby.

Cena: 2.300,- Kč

Rodinné foto 5 - 8 osob

V průběhu cca 1,5 hodiny fotografování vytvoříme několik záběrů většinou na 2 až 3 neutrálních pozadí nebo vytvořených scénách. Výstupem je 15 upravených fotografií v tištěné podobě velikosti 13 x 18 cm a vytištěné fotografie v digitální podobě. Tento balíček je vhodný pro max. 8 osob.

Cena balíčku: 3.600,- Kč

Velké rodinné foto ... napříč generacemi.

Společně prarodiče, rodiče, děti, vnuci, pravnuci ... všichni na jedné fotografii... ať je Vaše rodina malá nebo velká, ať je Vás 5 nebo 20 ... v našem atelierů je místa dost pro všechny na jednu VELKOU společnou fotografii a jeden nádherný OBRAZ!

Co je výstupem Velkého rodinného focení?

  • sejde se celá rodina a prožije báječné společné odpoledne,
  • několik společných fotografií s originálním aranžmá a nápadem,
  • mnoho jednotlivých fotografií napříč generacemi a rodinou

Cena je individuální a je stanovená na základě dohody dle celkového počtu osob a požadavků na focení.