Nabídka  fotografování
                                                                                    nejen v ateliéru,  v přírodě, u Vás doma nebo exteriéru.

Rodinné foto - standardní balíček 

Fotografování probíhá cca 2 hodiny v příjemném prostředí našeho ateliéru za využití předem připravených a dohodnutých aranžmá. Výstupem je 15 - 20 upravených fotografií v tištěné podobě o velikosti 13 x 18 cm, všechny vybrané fotografie i v digitální podobě. V průběhu fotografování zapojujeme především děti do hry pro jejich uvolnění a zábavu z focení. Zaznamenáváme společné nápady a nové aranžmá, které společně vymýšlíme a děti se pak vžívají do role filmových hvězd. Součástí fotografování je k dispozici malé občerstvení nejen pro děti, ale i pro dospělé a několik reportážních fotografií z focení. Balíček je určený pro fotografování 1 až 2 dospělých osob + 1 až 3 dětí.

Cena balíčku: 2.600,- Kč   

Fotografujeme také v přírodě nebo u Vás doma! Napište nám nebo zavolejte a společně připravme scénář rodinného fotografování. 

Rodinné foto - malý balíček (v ateliéru)                                    

V průběhu cca 1 hodiny fotografování můžeme vytvořit několik záběrů většinou na neutrálním pozadí a současně 1 až 2 dohodnuté aranžmá. Výstupem je 8-10 upravených fotografií v tištěné podobě velikosti 13 x 18 cm a vytištěné fotografie v digitální podobě. Tento balíček je vhodný především pro dvojice nebo rodinu             s jedním dítětem. 

Cena:  1.600,- Kč

                                         Těhotenské foto

Fotografování je rozdělené podle počtu osob a finálních aranžmá (pouze maminka, maminka +dítě, rodiče + děti atd.) V průběhu cca 1 až 2 hodin společně vytvoříme jedinečné vzpomínky pro budoucí maminky. Součástí focení je samozřejmě občerstvení jak pro děti tak pro dospělé a několik reportážních fotografií             z focení. 

Cena: 1.200,- Kč až 2.600,-Kč (dle počtu osob a scén)

Fotografujeme také v přírodě nebo u Vás doma! Napište nám nebo zavolejte a společně připravme scénář těhotenského fotografování.

Velké rodinné foto ... napříč generacemi.


Společně prarodiče, rodiče, děti, vnuci, pravnuci ... všichni na jedné fotografii... ať je Vaše rodina malá nebo velká, ať je Vás 5 nebo 20 ... v našem atelierů je místa dost pro všechny na jednu VELKOU společnou fotografii a jeden nádherný OBRAZ!

Co je výstupem Velkého rodinného focení?

  • sejde se celá rodina a prožije báječné společné odpoledne,
  • několik společných fotografií s originálním aranžmá a nápadem,
  • mnoho jednotlivých fotografií napříč generacemi a rodinou

Těšíme se na Vás, rezervujte si svůj termín a společně zachytíme Vaši rodinu v jednom okamžiku do jednoho velkého neopakovatelného OBRAZU. 

Cena je podle celkového počtu osob a podle počtu dohodnutých aranžmá 2.600,- Kč až 6.900,-Kč.

Svatby

Svatební den fotografujeme od ranních příprav až po večerní zábavu. Výstupem je cca 250 upravených fotografií ve formátu 15 x 20 cm, svatební fotoalbum a fotokniha. 

Pro svatby v regionu je součástí využití svatebního aranžmá v ateliéru v průběhu svatby. Jako bonus Vám nabízíme v ceně předsvatební - posvatební fotografování s kamarády nebo s rodinou v našem ateliéru.

Fotografování probíhá cca 2 hodiny za využití předem připravených a dohodnutých aranžmá. Výstupem je 15 - 20 upravených fotografií v tištěné podobě o velikosti 13 x 18 cm + všechny vybrané fotografie i v digitální podobě. 

Cena  15.000,-Kč.

Photo star day

Báječné odpoledne nejen s dětmi v ateliéru! Staňte se na jedno odpoledne hvězdami fotografického plátna. V průběhu cca 4 hodin si užijete pózování a zábavy, kde vznikne široká škála vzpomínek a dárků pro Vaší rodinu. Výstupem hvězdného odpoledne je 50 ks upravených fotografií o velikosti 13 x 18 cm, všechny vybrané fotografie i v digitální podobě, fotokniha o velikosti 20 x 30 cm (36 listů). Součástí fotoakce je samozřejmě občerstvení jak pro děti tak pro dospělé a několik reportážních fotografií z focení.

Cena 6.900,- Kč

Profilové foto

Business profilová fotografie a portrétní fotografie je ideální pro prezentaci Vaší osoby nejen na pracovních tiskovinách (vizitky a jiné), ale především jako profilová fotografie pro webové stránky, profilové fotografie na sociálních sítích a pro další příležitosti.

Fotografování probíhá cca 1 hodinu a výstupem je 5-7 upravených fotografií v tištěné podobě o velikosti 13 x 18 cm a vytištěné fotografie i v digitální podobě.

Cena: 1.600,- Kč

Oslavy, firemní akce, reportážní fotografie, školy, tabla, produktová fotografie a další fotografování

Domluvte si schůzku v našem ateliéru a společně u šálku kávy nebo dobrého čaje připravíme cenovou nabídku dle Vašich požadavků a přání.

Foto produkty + tiskoviny (vizitky), webové stránky

Vizitky  od 100 ks                                    2,50 Kč / ks 

Grafický návrh vizitky                              750 Kč

Tvorba webových stránek                       od 5 000 Kč


Fotografie - tisk

10 x 15 cm          6,00 Kč

13 x 18 cm           9,00 Kč       

15 x 20 cm         10,00 Kč

30 x 40 cm      129,00 Kč   

40 x 60 cm      195,00 Kč

Dále nabízíme i mnoho dalších netradičních rozměrů.


Tisk kalendářů

Nástěný kalendář  A3 - 13 stran       390,-Kč  

Nástěný kalendář A3 - 13 stran        290,-Kč   


Fotokniha

Cena je vytvořena dle zpracování podle počtu stran a formátu knihy.


Z Vašich fotografií můžeme dále vytvořit:


  • paspartované  obrazy rámované v dřevěném rámu, 
  • obrazy z fotoplátna, 
  • hrníčky, 
  • puzzle, záložky do knih, 
  • magnetky na ledničku, 
  • pohlednice a další dárkové produkty.                                                                                    

... napište nám

a zarezervujte si místo včas, nebo nám napište své přání ...